Neden Clinic Lazer?

Clinic Lazer; uzman doktor ve güzellik uzmanları ile estetik ve lazer uygulamaları konusunda hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Kadın ve erkek estetitiği hizmetlerinde mükemmeli hedeflemiştir. Kadın ve erkekte estetiğe odaklanan yeni bir anlayışın tasarımcısı, uygulayıcısı ve öncüsü olmak üzere bütünlük ve süreklilik ilkelerini benimsiyoruz. Bilgiye ve teknolojiye sürekli yatırım yapıyor, uluslararası kalite standartlarındaki hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Botoks 

Dolgu

MEZOTERAPİ

1.Yüz Mezoterapisi

-Antiaging

-Mezolifting (Yüzdeki sarkmalar için)

-Anti-brighting(Cilt rengini açmak için)

-Depigmentasyon(Renk farklarını gidermek için)

2.Vücut Mezoterapisi

-Lipoliz

-Mezolifting(Sarkmaya başlamış karı, basen, gögüs, kalça bölgesi için)

-Çatlak

-Wags(Vaginal bölgedeki deformasyonlar için)

3.Saç Mezoterapisi

FORMASYONLAR

1.Boyun Formasyonu

-Gıdı Sarkmaları tedavisi

-Botun Bölgesi Kırışıklıkları Tedavisi

-Boyundaki Lekelenme ve Renk Bozuklukları Tedavisinde

2.Göğüs Formasyonu

-Göğüs Dikleştirme

-Sarkık Giderme

-Göğüs Çatlakları

3.Gözaltı Formasyonu

-Gözaltı Torbaları Tedavisi

-Gözaltı Morlukları Tedavisi

-Gözaltı Çukurlukları Tedavisi

-Gözaltı ve Göz Çevresi Kırışıklıkları Tedavisi

VARİS- KILCALDAMAR TEDAVİSİ (lazer ve skleroterapi yöntemi)

FİBROCELL İLE KÖK HÜCRE TEDAVİSİ
KARBOKSİ TERAPİ

-Güneş Lekesi Tedavisi

-Cilt Gençleştirme

-Leke Tedavisi

-Akne Tedavisi

ZAYIFLAMA UYGULAMALARI

KİMYASAL PEELİNG

DERMA ROLLER TEDAVİLERİ

AKUPUNKTUR

BOCA YÖNTEMİ İLE DUDAK KONTÜRÜ
ÇATLAK TEDAVİSİ

PRP TEDAVİSİ:

PRP

Prp tedavisi son zamanlarda bir çok kişi tarafından tercih edilen tedavi yöntemleri arasında yer alıyor. Gerçekten de uzmanlar her defasında mükemmel uygulamalar bularak artık bayanların fiziksel problemler için üzülmelerinin yersiz olduğunu gözler önüne seriyorlar. Her yeni tedavi yöntemi bayanlar için “Asla geri çeviremem!” dedikleri kusurların ortadan kalmasını sağlıyor. Prp tedavisi de, trombosit denilen kan hücrelerini barındıran plazmanın saçlı deri ve de cilt tedavilerinde deri altına enjeksiyon yöntemi ile uygulanması durumudur. Bu şekilde cildin yenilenmesi ve de canlanması mümkündür. Aslında tüm bunların dışında bu noktada en önemli olan durum cildin kendisini onarmasıdır. Bir çok bayanın da cildin kendisini onarmasına ihtiyacı vardır. Bu nedenle bu yöntem aslında adını yeni duyurmaya başlasa bile şimdiden bir çok bayanın ilgisini çekmiştir.

PRP, onarıcı bir tedavi olduğu için cilt gençleştirme yöntemlerinde oldukça fazla kullanılmıştır. Bu nedenle de cilt gençleştirmek isteyen bir çok insan bu yöntemden yararlanmak istemiştir. Bunun dışında saçlı deride meydana gelen her türlü sorun ve de saç dökülmesi gibi sorunların düzeltilmesi amacı ile de bu tedavi yöntemine başvurulmaktadır. Cilt lekeleri de genelde güneşin zararlı ışınları ile oluşmaktadır. Ancak hava kirliliği, hamilelik dönemi, sigara ve bunun yanı sıra doğum kontrol hapları kullanımı gibi nedenlerden de kaynaklanabilir. Bu lekeler insanın kendisini iyi hissetmemesini sağlar ve de hoş bir görünüme sahip olmamasını sağlar. Bu nedenle insanlar bir an önce bu lekelerden de kurtulmak isterler. İşte bu noktada da Prp tedavi yöntemi oldukça etkilidir.

Vücut çatlakları son zamanlarda bayanların oldukça fazla uğraştıkları bir sorundur. Gerçekten de zaman geçtikçe etkisi azalmayan ancak artan bu çatlaklar bir çok bayanın psikolojisinin de bozulmasına yol açmaktadır. Bayanlar hoş bir görünüme sahip olmak isterler ve de bu noktada çatlak görünümleri gerçekten de psikolojik yönden de onları etkileyebilir. Üstelik uzun yıllardır bu sorunun bir tedavisi olmadığından bahsediliyordu. Ancak prp yöntemi ile birlikte artık bu sorunlardan kurtulabilmek gerçekten de çok kolaydır. Çünkü burada sizin kendi dokularınızdan alınan bir kan hücresinden bahsediyoruz.

Bu nedenle aslında prp uygulaması gerçekten de bir çok bayan için son derece önemli ve de etkili bir uygulama olmuş, durumdadır. Artık insanlar bu yöntemler ile birlikte cilt kusurlarından çok daha hızlı bir şekilde kurtulabiliyorlar. Biz de uzman kadromuz ile birlikte bu tedavi yöntemini uygulamaktayız. Eğer sizin de bu konularda bazı sorunlarınız var ise ve de cilt problemlerinizden kurtulmak istiyor iseniz mutlaka uzmanlarımız ile görüşmelisiniz. Sonuç olarak her insanın cilt tipi ve cilt kusurları farklıdır. Bunlar için seçilebilecek olan tedavi yöntemleri de farklıdır. Sizin için en doğru tedavi yöntemini uygulayabilmemiz için mutlaka merkezlerimize gelmelisiniz.

-Anti-Aging Uygulamaları:

Anti-aging uygulamaları yaşlanma belirtilerini tam tersine çevirmeye yarayan uygulamalardır. İnsanlar zaman geçtikçe ve de yaşlanma belirtileri karşılarına çıktıkça gerçekten de bu belirtiler ile savaşmanın yollarını aramaya başlarlar. İlk belirginleşen çizgi ile birlikte bu süreç başlamış demektir. Bu nedenle eğer tüm bunlar sizi rahatsız ediyor ise; mutlaka anti aging uygulamalarından birini seçmelisiniz. Çünkü dış görünümünüz ile sınırlı değil, aynı zamanda da psikolojik yönden de sizi etkileyen bir durumdur. Kendinizi genç ve güzel hissettiğiniz her an daha mutlu olursunuz. Aynaya baktığınız zaman görüntünüzden memnun iseniz; bu sizin hayata da daha pozitif bakmanızda etkilidir. Hayata pozitif yönden bakabilmek için de mutlaka kendinize fiziksel açıdan da bakmanız ve değer vermeniz gereklidir.

Son zamanlarda bir çok yaşlanma karşıtı ürün ve de tedavi yöntemleri ortaya çıktı. Bazen bu konuda bir kreme güvenebilirsiniz ve bazen de bir uygulama hakkında şüpheye düşebilirsiniz. Ancak burada en önemli olan şey kesinlikle işin uzmanı ve de bu konuda profesyonel olan bir cilt bakım uzmanı ya da estetik cerrahi ile görüşmelisiniz. Çünkü yaptırmak istediğiniz işlemlere göre uygulamalar arasında farklılıklar olabilir. Bir uzman sizin için en doğru uygulamanın ne olduğu konusunda kararlar verebilir. Ancak siz, bu konuda tek başınıza karar veremezsiniz. Hiç bilmediğiniz ve de güvenmediğiniz bir yerden aldığınız bir anti aging kremi belki de cildinizde bir çok sorunun görülmesinde etkili olabilir. Yani bilmediğiniz ve de güvenmediğiniz bir kremi kullanmamalısınız.

Bazen de bu konuda profesyonel olmayan bir merkeze gidersiniz. Bu durumda da mesela sadece enjeksiyon tedavisi uygulaması bile size yetebilecekken, sizin için plastik cerrahi gerekli, diyebilirler. Siz de hiç gerek yokken daha zorlu bir tedavi yöntemini seçmiş, olabilirsiniz. O nedenle burada yapılması gereken en önemli şeyin kesinlikle uzman bir merkez ile görüşmek olduğunu unutmamalısınız. Biz, uzman kadromuz ile birlikte tüm bu yöntemler için size yardımcı olmayı hedefliyoruz. Cilt dokunuza bakılarak ve de cildinizde ki problemin köküne inerek sizin için en etkili anti aging uygulaması hangisidir diye inceliyor ve de buna göre karar vererek doğru uygulamayı seçmeyi hedefliyoruz.

Bazen belki mimiklerden oluşan ufak kırışıklar ile savaşmak, bazen gençleştirme aşısına başvurmak ve bazen de estetik cerrahi uygulamalarından bir tanesini seçmek gerekebiliyor. Kendi başınıza tedavi yöntemi seçmek gerçekten de mantıklı değildir. Her insanın farklı uygulamalar arasından bir tanesini seçmesi gereklidir. Siz de bir başkasında etkili olan bir uygulamadan yararlanamazsınız. Çünkü herkesin cilt dokusu, kırışıklık miktarı, kırışıklık derinliği gibi bir çok etkeni farklıdır. O nedenle sizin yapmanız gereken şey öncelikle uzman kadromuz ile görüşmek ve de şikayetlerinizden bahsetmektir. Zaten onlar sizler için profesyonel olarak doğru tedavi yöntemini belirleyeceklerdir.

-Cilt Yenileme

-Leke ve Kırışıklık Giderme

DERMA-PEN TEDAVİLERİ